הלוואות למורים – בנק מסד

פרסומת

בנק מסד מעניק לכל העוסקים בהוראה אפשרות לקבל הלוואה בתנאים אטרקטיביים. אם אתם סטודנטים להוראה, מורים, עובדי הוראה או גמלאים שעבדו בעבר במשרות הוראה, תוכלו לקבל הלוואה מבנק מסד בתנאים אטרקטיביים. 

ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב שתכירו על הלוואות למורים בבנק מסד.

תנאים לקבלת הלוואות לעובדי הוראה בבנק מסד

בנק מסד מעמיד בפני אנשי ההוראה שלושה מסלולי הלוואות. על מנת להגיש בקשה לאחד מהמסלולים עליכם להגיע עם המסמכים הבאים:

פרסומת
  1. להיות בעלי תעודת זהות וספח ולהגיע איתם אל סניף הבנק. 
  2. יכולת להגיע אל הבנק עם שלושה תלושי משכורת או גימלה אחרונים מקוריים. 

מהי הלוואת רווחה?

הלוואת רווחה היא הלוואה שניתנת למורים בבנק מסד לכל מטרה, או לתקופת החגים. סכום ההלוואה הוא עד 9,000 ₪, בפריסה לעד 48 תשלומים. ניתן לקבל את ההלוואה ללא צורך במסמכים נוספים וללא קשר לדת של המורה. 

הלוואות למורים לאירועים מיוחדים

הלוואות המיועדות לעזור למורים כלכלית באירועים מרגשים לחיים, כמו הולדת ילד, נישואין, בר ובת מצווה, או הוצאות אבל. 

אין הגבלה על לקיחת מספר הלוואות אירועים במקביל, אך הסכום הכולל של ההלוואות לאירועים מיוחדים לא יהיה מעל ל-47,000 שקלים. 

פרסומת

מהי הלוואת נישואין ואילו מסמכים צריך בשביל לקבל אותה?

אם אתם או אחד מילדכם מתחתנים, תוכלו לקבל הלוואת מורה לאירועים מיוחדים מבנק מסד, עד לגובה של 18,000 ובפריסה ל-36 תשלומים, בתנאי שתעבירו לבנק תעודת נישואין, הצהרת עורך דין על נישואין או מסמך רישום במוסד מורשה. 

מהי הלוואת הולדת לילד?

הלוואת הולדת ילד של בנק מסד מעניקה לכם יכולת לקבל הלוואה עד לסכום של 8,500 שקלים, בתקופת החזר של עד 36 חודשים. בכדי להיות זכאים להלוואה עליכם להעביר אל הבנק תעודת לידה או קבלות על הוצאות במידה שעבר זמן רב מהלידה. 

מהם התנאים להלוואת בר/בת מצווה?

פרסומת

אם אחד מילדכם הגיע לגיל מצוות ואתם רוצים לקחת הלוואה בשביל לכסות את ההוצאות, ניתן לקבל בבנק מסד הלוואת מורה עד לסך של 12,500 שקלים, בתקופת החזר של 36 חודשים. בכדי להיות זכאים להלוואה עליכם לשלוח לבנק צילום תעודת זהות וספח להוכחת הגיל של בן/בת המצווה. 

מהי הלוואה למקרי אבל?

אובדן אדם קרוב עלול להגיע עם הוצאות כבדות על קבורה. בבנק מסד תוכלו לקבל הלוואה בשביל הוצאות אבל לאדם קרוב של עד 8,000 שקלים, בפריסה של 36 חודשים, בתנאי שתציגו תעודת פטירה וצילום תעודת זהות שמראה על קשר משפחתי. 

אילו הלוואות דיור למורה מציע בנק מסד ומה המסמכים איתם צריך להגיע?

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה, לשכור בית, לבצע שיפוץ בבית הקיים או לעזור לבן/ת הזוג ברכישת דירה, יהיה עליכם להביא מספר מסמכים נוספים אל הבנק בכדי לקבל הלוואה למורים של בנק מסד. 

  1. רכישה או בנייה של בית – בכדי לקבל הלוואת עובדי הוראה לרכישת בית בסכום של עד 25,000 שקלים ו-60 תשלומים יהיה עליכם להציג לבנק חוזה רכישה. אם אתם בונים בית בצורה עצמאית תהיו צריכים להציג מסמך היתר בנייה, הסכם מול קבלן או קבלות עבור הוצאות בנייה. 
  2. שכירות – אם אתם מעוניינים לקחת הלוואה בשביל לשלם על שכירות הדירה, עליכם להצטייד בחוזה שכירות ואישור מתאגיד המים והעירייה על העברת אגרות מים וארנונה על שם השוכר. בנק מסד מעניק למורים וגמלאים אפשרות לקחת הלוואה של עד 13,500 שקלים, בפריסה ל-18 תשלומים.
  3. שיפוץ דירה קיימת – אם יש ברשותכם דירה אותה תרצו לשפץ, תוכלו לקבל מבנק מסד הלוואת מורים של עד 15,000 ו-60 תשלומים, בתנאי שתציגו קבלות על תשלום עבודות שיפוץ.
  4. עזרה ברכישת דירה – בכדי לקחת הלוואת עובד הוראה בבנק מסד לטובת עזרה לבן/ת הזוג ברכישת דירה, עליכם להעביר לבנק צילום תעודת זהות וספח של הבן/ת זוג וחוזה רכישה על שמם. גובה ההלוואה המירבי הוא 15,000 שקלים בתקופת החזר של עד ל-60 חודשים.