הלוואה מקרן השתלמות אנליסט

פרסומת

בשנים האחרונות הלוואה מקרן השתלמות הפכה להיות הלוואה פופולארית ואמצעי מימון נפוץ. 

ריכזנו עבורכם את כל המידע שעליכם לדעת לפני שאתם לוקחים הלוואה מקרן השתלמות אנליסט. 

מהי קרן השתלמות?

קרן השתלמות היא קופה אליה מופקד אחוז מסוים משכרו של העובד באמצעות העובד והמעביד ונסגר לתקופה של 6 שנים. בתום 6 השנים הקרן נפתחת והעובד יכול למשוך את הכסף והוא יהיה פטור ממס. 

פרסומת

אם העובד בוחר למשוך את הכספים לפני הזמן עליו יהיה לשלם מיסים. 

מה זה הלוואה מקרן השתלמות?

הלוואה מקרן השתלמות היא הלוואה שניתנת לכם על ידי בית ההשקעות, בערבות הכספים שחסכתם בקרן ההשתלמות. במידה ולא תעמדו בתנאי ההלוואה, בית ההשקעות ייקח את הכסף המגיע לו מתוך כספי קרן ההשתלמות. 

מה היתרונות בהלוואה דרך קרן ההשתלמות?

בשנים האחרונות הלוואות דרך קרן ההשתלמות תופסות תאוצה מכיוון שניתן לקבל בהן תנאים טובים יותר מגורמים פיננסיים אחרים כמו בנקים או חברות כרטיסי אשראי. 

לבתי ההשקעות יש את הכסף שלכם של קרן ההשתלמות כערבות לכך שתחזירו את ההלוואה ולכן הן מסוגלות להעניק הלוואה בריביות נמוכות יותר מהבנקים או גופים פרטיים שאינם מכירים את ההתנהלות הפיננסית שלכם. 

פרסומת

מהי הלוואה מקרן השתלמות אנליסט?

הלוואה מקרן השתלמות אנליסט היא הלוואת שפיצר בגובה מינימלי של 30 אלף שקלים כאשר כשהקרן נזילה ניתן לקבל הלוואה עד לגובה של 80% מסכום הקרן וכאשר היא אינה נזילה עד ל-50% מסכום הקרן. 

ההלוואה ניתנת לתקופה של 12-84 חודשי החזר בריבית פריים מינוס 0.5% לקרן נזילה ובריבית פריים פלוס 0.5% לקרן לא נזילה. 

מהי הלוואת שפיצר?

הלוואת שפיצר היא הלוואה בה הלקוח משלם מדי חודש החזר על הקרן והריבית. 

פרסומת

מה חשוב לוודא לפני שלוקחים הלוואה מקרן השתלמות?

ריכזנו עבורכם מספר טיפים שכדאי לכם לבצע לפני שאתם לוקחים הלוואה מקרן ההשתלמות שלכם:

  • מדוע אני צריך הלוואה? – לפני שאתם פונים לפתרון הכי קל ומשיגים מימון עבור רכישה של דירה, רכישה של רכב, מימון חופשה או כיסוי חובות כדאי שתשאלו את עצמכם מדוע אתם צריכים את ההלוואה. יכול מאוד להיות שאחרי שתחשבו על התשובה תמצאו דרכים לצמצם את ההוצאות שלכם, להקטין את גובה המימון הנדרש או לא לבקש הלוואה. 
  • להכיר את כל השחקנים בשוק – בעולם הפיננסי ישנם שחקנים רבים שיציעו לכם לקבל דרכם הלוואה וכל אחד מעניק הלוואה בתנאים שונים. בדרך כלל נפוץ לקחת הלוואות דרך בנקים, חברות כרטיסי אשראי, קופות גמל וקרנות השתלמות. לפני שאתם חותמים על חוזה הלוואה, גשו למספר חברות, בדקו מהם התנאים, השוו בין ההלוואות ובחרו את ההלוואה המתאימה לכם ביותר.